Tu biznes spotyka innowacje i nowe horyzonty. Poznaj Warsaw HVAC Expo

Promocja biznesu wśród międzynarodowej grupy inwestorów, nawiązywanie relacji biznesowych z zagranicznymi przedstawicielami branży i okazja do implementacji innowacji - te możliwości dają targi Warsaw HVAC Expo organizowane w Ptak Warsaw Expo. Na ich kolejną edycję zapraszamy w dniach 27-29 lutego 2024 roku.

Warsaw HVAC Expo to międzynarodowe targi techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji, których już pierwsza edycja cieszyła się zainteresowaniem uczestników i wystawców. W marcu 2023 roku Ptak Warsaw Expo odwiedziło ponad czternaście tysięcy przedstawicieli branży z 35 krajów Europy i 17 spoza Starego Kontynentu.

Na podstawie wstępnych estymacji kolejną odsłonę wydarzenia odwiedzi jeszcze więcej przedsiębiorców i przedstawicieli branży zainteresowanych rozwojem, networkingiem i edukacją. Uczestnictwo potwierdzili między innymi Alexa Dystrybucja, KlimaTherm, EmiterNet, IGLOTECH, THERMATEC, Clima Gold, Gree, Nalnor, inTECH, A CLIMA, ZYMETRIC, Ventia, Indoo, Tempcold, ALFACO, CALDO, EcoTech czy THERMOSILESIA. Warsaw HVAC Expo to wydarzenie, które zintegruje branżę techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji. Powinien je odwiedzić każdy, kto za priorytet stawia rozwój w sektorze i budowanie bezpiecznego biznesu.

Innowacje i edukacja podczas Warsaw HVAC Expo

Warsaw HVAC Expo cieszy się uznaniem w branży nie tylko ze względu na nacisk na aspekty networkingowe, ale również wartość edukacyjną i promowanie innowacji w międzynarodowej perspektywie. Wydarzenie sprzyja nawiązywaniu relacji z zagranicznymi podmiotami, dzielącymi się opracowanymi przez siebie rozwiązaniami i pomagającymi implementować je w polską rzeczywistość biznesową. Jednocześnie targi stanowią okazję do prezentacji swoich systemów zagranicznym inwestorom, którzy otwarci są na wdrażanie nowych możliwości na ich macierzystych rynkach.

Cechą wyróżniającą Warsaw HVAC Expo jest również stawianie na edukację poprzez Kongres Branży HVAC. Podczas niego eksperci i liderzy sektora przekażą uczestnikom dobre praktyki, pokażą jak umiejętnie zarządzać produktem i przedstawią najnowsze trendy optymalizacyjne i automatyzacyjne dla branży.

Już dziś dołącz do Warsaw HVAC Expo!
Zostań wystawcą: https://warsawhvacexpo.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://warsawhvacexpo.com/rejestracja/