Wypromuj się na WARSAW HVAC EXPO

Drogi Wystawco!
Targi WARSAW HVAC EXPO to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Najwiekszych w Polsce targów technik grzewczych, wentylacji i klimatyzacji – WARSAW HVAC EXPO!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Targach dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach WARSAW HVAC EXPO i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na WARSAW HVAC EXPO.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi WARSAW HVAC EXPO i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner WARSAW HVAC EXPO
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na WARSAW HVAC EXPO z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: dominika.maciocha@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz bannery

250×250


1000×1000


970×250


160×600